Uliczne remonty na Białołęce

Uliczne remonty na Białołęce

0
PODZIEL SIĘ

Nowa sygnalizacja świetlna powstanie w tym roku na skrzyżowaniu ulic Głębockiej i Magicznej – zapowiedział Zarząd Dróg Miejskich.

W przyszłym roku planowane są też wymiany nawierzchni ulic. Na Białołęce na liście rezerwowej (czyli inwestycji czekających na finansowanie) znalazły się ulice: Wałuszewska, na odcinku: Bohaterów – Żyrardowska, Białołęcka, na odcinku: Kopijników – Przykoszarowa, Bohaterów, na odcinku: wiadukt PKP – Wałuszewska, Czołowa, na odcinku: Zyndrama z Myszkowic – Bohaterów i Modlińska, na odcinku: Trasa Mostu Północnego – Płochocińska.

Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych planuje z kolei przebudowę ul. Głębockie. Złożony został wniosek o wydanie decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej, rozpoczęcie prac planowane jest na drugą połowie roku. Przebudowany zostanie odcinek od ul. Podwójnej do ul. Berensona (1,49 km), czyli na długości ok. 1,49 km a także odcinek ul. Berensona o długości 420 m, ul. Lewandów o długości ok. 140 m oraz wybudowany nowy odcinek o długości ok. 160 m.

Największą warszawską inwestycją, która będzie kontynuowana w 2017 r., jest rozbudowa II linii metra. W tej chwili trwa budowa pięciu z sześciu stacji – trzech na Pradze-Północ i Targówku (C18 Trocka, C17 Targówek, C16 Szwedzka) oraz dwóch na Woli (C7 Młynów i C8 Księcia Janusza). W kwietniu rozpocznie się budowa trzeciej wolskiej stacji – C6 Płocka, która znajdzie się pod ul. Płocką, po południowej stronie skrzyżowania ul. Wolską. Ten fragment ul. Płockiej zostanie zamknięty.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ