Poszukiwany schował się pod podłogą

Poszukiwany schował się pod podłogą

0
PODZIEL SIĘ
fot. Komenda Stołeczna Policji

Policjanci zatrzymali 30-letniego mężczyznę, który był poszukiwany trzema listami gończymi w celu odbycia ponad czterech lat kary więzienia. Poszukiwany schował się w kryjówce pod podłogą.

Mężczyzna od kilku miesięcy ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Sąd Rejonowy dla Warszawy Woli i Warszawy Mokotowa wydał za nim trzy listy gończe za przestępstwa przeciwko bezpieczeństwu w komunikacji, życiu i zdrowiu oraz mieniu. Czynności operacyjne doprowadziły do ustalenia aktualnego miejsca pobytu poszukiwanego.

Wcześnie rano kryminalni udali się do jednego z domów na terenie Białołęki. Osoby przebywające w mieszkaniu były zdenerwowane. Kryminalni dokładnie sprawdzili pomieszczenia w budynku, w tym łazienkę. Ich uwagę zwrócił dywanik łazienkowy, pod którym znaleźli przygotowaną kryjówkę. W środku znajdował się poszukiwany 30-latek. Mężczyzna zaskoczony wizytą policjantów został doprowadzony do jednostki policji na Woli. Zgodnie z dyspozycją sądu trafił do zakładu karnego w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ