Kradła kosmetyki w galerii handlowej

Kradła kosmetyki w galerii handlowej

0
PODZIEL SIĘ
fot. Pixabay.com

Policjanci z Białołęki zatrzymali kobietę podejrzaną o kradzież w miejscowej galerii handlowej. Pieniądze z kradzieży kosmetyków wydawała na narkotyki.

Do zdarzenia doszło w sklepie przy ul. Światowida. Kobieta po raz kolejny przyszła do tej samej drogerii i – jak się okazało – była doskonale znana ochroniarzowi. Nieuczciwa klientka zapadła w pamięć pracownikowi obsługującemu monitoring, bowiem była podejrzewana o liczne kradzieże kosmetyków.

Obsługa sklepu powiadomiła policję. Mundurowi zapoznali się z zapisem ze sklepowych kamer, które zarejestrowały poczynania 23-latki. Policjanci po wysłuchaniu relacji świadków nie mieli wątpliwości, że Paulina J. dokonywała kradzieży i zatrzymali ją do wyjaśnienia.

23-latka już usłyszała zarzut kradzieży damskich i męskich kosmetyków wartych prawie 1200 złotych. Podczas przesłuchania przyznała się do zarzucanego jej czynu i dobrowolnie poddała karze roku ograniczenia wolności z obowiązkiem kontrolowanej nieodpłatnej pracy na cel wskazany przez sąd w wymiarze 30 godzin miesięcznie, oraz zobowiązała się w całości naprawić wyrządzoną szkodę.

Jak wyjaśniła 23-latka, skradzione kosmetyki sprzedawała przypadkowym osobom, a za uzyskane w ten sposób pieniądze kupowała narkotyki.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ