Koncert utalentowanych dzieci

Koncert utalentowanych dzieci

0
PODZIEL SIĘ
Źródło: kulturalna.warszawa.pl

„Podzielmy się muzyką, by połączyć serca” – to hasło charytatywnego koncertu, który odbędzie się w piątek. Będzie można usłyszeć utalentowane dzieci, odbędzie się także pokaz filmu. Gościem specjalnym będzie jedna z polskich piosenkarek.

Organizatorami całego przedsięwzięcia jest Pediatra Aleksandra Kosmęda, która będąc na misji w Zambii nie tylko zakochała się w tym kraju, ale i widziała jak wiele pomocy wymaga tamtejsze społeczeństwo oraz Joanna Bojanowska, nauczycielka gry na pianinie. Wspólnymi siłami przy wsparciu organizacji Białołęka Jest Kobietą (Aleksandra Gajewska, Ilona Łącka, Anna Majchrzak, Anna Myślińska, Magdalena Roguska) postanowiły stworzyć koncert łączący dwie wielkie pasję organizatorek.

Podczas koncertu będzie można usłyszeć utalentowane dzieci, które przygotowane przez Joannę Bojanowską, nie tylko będą śpiewać, ale i grać na pianinie. Odbędzie się także pokaz filmu i zdjęcia Fundacji Kasisi, która bezpośrednio zajmuje się dziećmi z sierocińca. Gościem specjalnym będzie Aneta Figiel, polska piosenkarka.

Aneta Figiel zaczęła występować profesjonalnie w 1999 roku, kiedy to wystąpiła w musicalu Miss Saigon Teatru Muzycznego „Roma”. W kolejnych latach śpiewała w chórkach w takich musicalach teatru, jak m.in. Piotruś Pan i Grease. współpracowała z warszawskim Teatrem Komedia w musicalu Chicago. W 2003 roku wzięła udział w programie Szansa na sukces, i wygrała odcinek z interpretacją piosenki „Wiara”. Pod koniec lipca 2014 roku wydała singiel „Kahone”, który zapowiadał jej debiutancką płytę studyjną. Album zatytułowany Plan A ukazał się na początku czerwca 2015 roku. Wtedy też ukazał się drugi singiel wokalistki „Love”.

Koncert odbędzie się 13 stycznia (piątek) o godz. 18 w Białołęckim Ośrodku Kultury przy ul. Vincentego van Gogha 1. Wstęp 15 zł.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ