„Kobieta sukcesu” w Kinie na bloku

„Kobieta sukcesu” w Kinie na bloku

0
PODZIEL SIĘ

15 marca (czwartek) o godz. 18 w Kinie na bloku przy ul. Vincenta van Gogha 1 odbędzie się pokaz filmu „Kobieta sukcesu” w reżyserii Roberta Wiechrowskiego.

„Główną bohaterką jest Mańka (Agnieszka Więdłocha), szefowa firmy w wielkim mieście, której życie nagle wywraca się do góry nogami. Jej biznes pada ofiarą nieuczciwej konkurencji, związek z Norbertem (Mikołaj Roznerski) przeżywa kryzys, a pod drzwiami mieszkania kobieta zastaje Lilkę (Julia Wieniawa), młodszą siostrę uosabiającą chaos, tak obcy perfekcyjnej Mańce. W jej życie – za sprawą psa i przypadku – wkracza również Piotr (Bartosz Gelner), którego wbrew sobie i mimo serii nieporozumień zdaje się przyciągać. Jako przebojowa kobieta sukcesu Mańka nie zamierza się poddawać i skupia się na walce o przetrwanie firmy i zdemaskowanie oszustów” – opisuje Białołęcki Ośrodek Kultury.

W trakcie projekcji trwać będzie również akcja „Wychodzę z rodzicami” – bezpłatna opieka nad dziećmi w czasie trwania wybranych wydarzeń przeznaczonych dla widzów dorosłych, które odbywają się w BOK.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ