Kierował pod wpływem narkotyków

Kierował pod wpływem narkotyków

0
PODZIEL SIĘ
fot. Pixabay.com

Policjanci z Białołęki zatrzymali kierowcę opla podejrzewanego o posiadanie narkotyków i kierowanie pod ich wpływem. Okazało się, że 28-latek złamał również sądowy zakaz kierowania pojazdami.

Do interwencji doszło przy ul. Vincenta Van Gogha. Policjanci z wydziału wywiadowczo-patrolowego na Białołęce zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę opla. Badanie stanu trzeźwości nic nie wykazało, ale podejrzenia policjantów wzbudziło nerwowe zachowanie mężczyzny podczas kontroli.

W schowku oraz w torbie podróżnej 28-latka policjanci znaleźli zawiniątko z zawartością suszu roślinnego oraz cztery torebki foliowe z białym proszkiem. Kontrola dokumentów wykazała dodatkowo, że 28-latek złamał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. W toku przeszukania mundurowi znaleźli 1500 zł, które zabezpieczyli na poczet przyszłych kar.

Policjanci zatrzymali Kamila K. i przewieźli go do szpitala celem pobrania krwi. Analiza zabezpieczonych w pojeździe substancji wykazała, że była to marihuana o wadze 0,60 gramów oraz 4,11 gramów kokainy.

Kamil K. łącznie usłyszał trzy zarzuty za posiadanie narkotyków, prowadzenie samochodu pod ich wpływem oraz złamanie orzeczonego zakazu prowadzenia pojazdów.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ