Aresztowani za kradzież toyoty

Aresztowani za kradzież toyoty

0
PODZIEL SIĘ
fot. Pixabay.com

Stołeczni policjanci odzyskali skradzioną w wyniku włamania toyotę yaris.

4 stycznia, w toku wykonywanych czynności, policjanci zwalczający przestępczość samochodową odzyskali skradzioną chwilę wcześniej na Białołęce toyotę yaris. Samochód wart 55 tysięcy złotych został skradziony z ul. Płudowskiej.

Po odzyskaniu pojazdu, policjanci zatrzymali 23-letniego Krzysztofa K. Na podstawie zebranego przez policjantów materiału dowodowego, mężczyźnie przedstawiono wówczas zarzut dotyczący kradzieży z włamaniem. W sprawę jednak był zamieszany drugi podejrzany, który unikał kontaktów z funkcjonariuszami. Ci sprawdzali kolejne miejsca, gdzie mógł przebywać 40-latek, aż do momentu jego zatrzymania. Jacek K. również usłyszał zarzut toyoty yaris kradzieży z włamaniem. Decyzją sądu również został zastosowany wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące.

Policjanci, pod nadzorem prokuratorskim szczegółowo analizują okoliczności sprawy. Odzyskany pojazd wrócił do właściciela. Zgodnie z kodeksem karnym za kradzież z włamaniem grozić może kara pozbawienia wolności do 10 lat.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ